Ile odszkodowania za złamaną kończynę?

15 listopad 2021 3 min.

Zgodnie z art. 444 Kodeksu Cywilnego, w przypadku uszkodzenia ciała lub zachwiania zdrowia psychicznego, naprawa zaistniałych szkód obejmuje wszelkie koszty. W art. 445 czytamy, że sąd może zarządzić przyznanie poszkodowanemu odpowiedniej sumy w ramach pieniężnej rekompensaty za doznane krzywdy.

Bardzo często zdarza się, iż nie zdajemy sobie sprawy z przysługującego nam odszkodowania, a nawet jeżeli jesteśmy świadomi swoich praw, zadowalamy się kwotą, którą wypłaca ubezpieczyciel, a ta z reguły jest mocno zaniżona. Można również wystąpić na drogę sądową i tam dociekać swoich praw.

UNIVERSAL ODSZKODOWANIA oferuje darmową, profesjonalną weryfikację przesłanych dokumentów i na tej podstawie sam możesz zdecydować czy potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania. Działamy na terenie całej Polski.

Być może zainteresują Cię także:

Spodobała Ci się historia naszych klientów?

Przedstaw swoją, nam zostaw formalności. Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci wywalczyć największe odszkodowanie.

Zadzwoń:

722 104 108

Wolisz załatwiać sprawy online?

Wyślij formularz
Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony universal-odszkodowania.pl, korzystania z narzędzi marketingowych i analitycznych. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?